HAKKIMIZDA

.

Servis ağırlıklı ihtiyaçların giderek ön plana çıkmasıyla her geçen gün daha fazla IT platformlu çözüm, çok geniş ve değişik ortamlara entegre edilmektedir.
Bilgisayar sistemlerinin entegrasyonu, veri tabanı yönetim araçları, bilişim tabanlı elektronik sistemler ve ağ konfigürasyonları, kullanıcıların hem zaman bazında hem de maddi açılardan önemli yatırımlar yapmasını gerektirmektedir.

Çoklu ortam, değişik mimariler, karmaşık ürünler, farklı markalar gerektiren çözümler içeren projeler…

Networx-IT, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak, şaşırtıcı ve hatta karışık yüzlerce seçenek ve teknolojinin varlığından haberdar. Bu aşamada önemli olan, bugünün ihtiyaçlarını karşılarken, gelecekte doğacak ihtiyaçları göz ardı etmeden ve bütün bunları maddi açıdan etkin bir yöntemle yapabilmektir.

Networx-IT, sektör deneyimi, bilgi birikimi ve uzmanlığıyla, müşterilerine sistem entegrasyonu ve bilgi teknolojileri konularında çözümler sunmaktadır.

Networx-IT uzmanları işletmenizin ihtiyacı olan Bilgi Teknolojileri altyapısına uygun proje alternatifleri sunmakla beraber yine sahip olduğunuz Bilgi işlem altyapılarına en yeni uygulamaları entegre etmek ve sistem verimliliğini en üst seviyelere çıkarmak için gerekli planlamayı yapar.

Üst düzey teknolojik ürünlere odaklı altyapımız, ihtiyaçlarınıza en uygun parçaları en kısa zamanda ve en uygun maliyetlerle önermemize imkân sağlamaktadır.

Sistem entegrasyon ve proje geliştirme hizmetlerimizle, müşterilerimize deneyimlerimizi, danışmanlığımızı ve uygulama yetkinliğimizi sunmaktayız.

Özetle, işletmelerinin performanslarını yükseltmek ve iş süreçlerinin verimliliğini arttırmak adına, en uygun altyapıları, mimarileri, araçları ve teknolojileri alternatifleriyle birlikte sağlıyoruz…